Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
STRL472 (STR-L472) SIP-10 Offline Switcher Entegre Devre
STR-L472
- Üretici
- Sanken
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
STRL472 (STR-L472) SIP-10 Offline Switcher Entegre Devre Hakkında
STRL472 (STR-L472) SIP-10 Offline Switcher Entegre Devre
| Kılıf | 10-SIP 8 Leads |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | - |
| Üretici Paket/Kılıf | STA-10L |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 35V (Max) |
| Fault Protection | Current Limiting Over Load Over Temperature |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Topoloji | Flyback |
| Frequency - Switching | - |
| Power (Watts) | 74 W |
| Duty Cycle | - |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Voltage - Breakdown | 900V |
| Voltage - Start Up | - |
| Control Features | - |