STM32F030K6T6 LQFP-32 Entegre Devre
101,48 TL
10,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32F030K6T6
Stok Adedi
0
Fiyat
1,90 USD + KDV
STM32F030K6T6 LQFP-32 MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP Entegre Devre
| Kılıf | 32-LQFP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 32-LQFP (7x7) |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0 |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 4K x 8 |
| Number of I/O | 26 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.4V ~ 3.6V |
| Bağlantı | I²C |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 12x12b |
| EEPROM Kapasitesi | - |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | DMA |
| Program Belleği Boyutu | 32KB (32K x 8) |
| Hız | 48MHz |
| Product Category | Embedded - Microcontrollers |
| UART/USART | 1 |
| WDT | 1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!