Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NCP1015AP100 (P1015AP10) DIP-7 Entegre Devre Hakkında
NCP1015AP100, NCP1015AP100G, P1015AP100, Self Supplied Offline Switcher SMPS AC/DC Converter 100kHz 14W/230VAC 6W/100-250VAC Entegre DIP-7 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 7-PDIP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.5V ~ 10V |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Topoloji | Flyback |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Power (Watts) | 19 W |
| Short Circuit | 1 |
| Duty Cycle | 67% |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Offline Switchers | 1 |
| Parça Durumu | Active |
| Catalog | PMIC - AC DC Converters |