Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX756CPA, MAX756 DIP-8 Entegre Devre Hakkında
MAX756CPA, MAX756 DIP-8 REG BOOST PROGRAMMABLE 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Function | Step-Up |
| Çıkış Tipi | Programmable |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | - |
| Topoloji | Boost |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage - Input (Min) | 0.7V |
| 5V | 1 |