Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX5541CSA (MAX5541) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
MAX5541CSA (MAX5541) SOIC-8 DAC 16BIT V-OUT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Çıkış Tipi | Voltage - Unbuffered |
| Veri Arayüzü | SPI |
| Number of Bits | 16 |
| Product Category | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| Referans Tipi | External |
| Analog | 5V |
| Digital | 5V |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Settling Time | 1µs (Typ) |
| Mimari | R-2R |
| Diferansiyel Çıkış | No |
| INL/DNL (LSB) | ±4 |
| ±0.5 | 1 |