Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX528EWG (MAX528) SOIC-24 Entegre Devre Hakkında
MAX528EWG (MAX528) SOIC-24 DAC 8BIT V-OUT 24SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 24-SOIC |
| Çıkış Tipi | Voltage - Buffered |
| Veri Arayüzü | SPI |
| Number of Bits | 8 |
| Product Category | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| Referans Tipi | External |
| Analog | 10.8V ~ 16.5V |
| Digital | 10.8V ~ 16.5V |
| Number of D/A Converters | 8 |
| Settling Time | 3µs |
| Mimari | R-2R |
| Diferansiyel Çıkış | No |
| ±0.3 | 1 |
| -1.5V ~ -5.5V | 1 |
| INL/DNL (LSB) | ±0.3 |