Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX5014ESA+T (MAX5014) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
MAX5014ESA+T (MAX5014) SOIC-8 REG CTRLR FLYBACK 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 13V ~ 36V |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Flyback |
| Frequency - Switching | 275kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| Number of Outputs | 1 |
| Soft Start | 1 |
| Control Features | Enable |
| Maksimum İşlem Döngüsü | 85% |
| Seri Arayüzler | - |
| Clock Sync | No |
| Output Phases | 1 |
| Isolation Capable | 1 |