Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LV47004 HZIP-25 Entegre Devre Hakkında
LV47004 HZIP-25 AMP CLASS AB QUAD 24W 25HZIP Entegre Devre
| Kılıf | 25-SSIP Exposed Pad |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Voltage - Supply | 9V ~ 16V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 25-HZIP |
| Tip | Class AB |
| Çıkış Tipi | 4-Channel (Quad) |
| Features | Mute |
| Max Output Power x Channels @ Load | 24W x 4 @ 4Ohm |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Audio |
| Short-Circuit and Thermal Protection | 1 |
| Formed Leads | 1 |