Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LTC7541AKSW (LTC7541A) SOP-18W Entegre Devre Hakkında
LTC7541AKSW (LTC7541A) SOP-18W DAC 12BIT A-OUT 18SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 18-SO |
| Çıkış Tipi | Current - Unbuffered |
| Veri Arayüzü | Parallel |
| Number of Bits | 12 |
| Product Category | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| Referans Tipi | External |
| Analog | 5V ~ 16V |
| Digital | 5V ~ 16V |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Settling Time | 600ns (Typ) |
| Mimari | R-2R |
| Diferansiyel Çıkış | Yes |
| ±0.5 (Max) | 1 |
| INL/DNL (LSB) | ±0.5 (Max) |