Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LTC1257CS8 (LTC1257) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LTC1257CS8 (LTC1257) SOIC-8 DAC 12BIT V-OUT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SO |
| Çıkış Tipi | Voltage - Buffered |
| Veri Arayüzü | SPI |
| Number of Bits | 12 |
| Product Category | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| Referans Tipi | External |
| Analog | 4.75V ~ 15.75V |
| Digital | 4.75V ~ 15.75V |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Settling Time | 6µs (Typ) |
| Mimari | R-2R |
| Diferansiyel Çıkış | No |
| ±0.5 (Max) | 1 |
| Internal | 1 |
| INL/DNL (LSB) | ±3.5 (Max) |