Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LD1117S33TR (LD33) SOT-223 Entegre Devre
LD1117S33TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LD1117S33TR (LD33) SOT-223 Entegre Devre Hakkında
LD1117S33TR (LD33) SOT-223 REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223 Entegre Devre
| Kılıf | TO-261-4 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | SOT-223 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
| Koruma Özellikleri | Over Current |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| TO-261AA | 1 |
| Over Temperature | 1 |
| Control Features | - |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |