Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L7812CD2T, L7812 TO-263 Entegre Devre Hakkında
| Kılıf | TO-263-3- D²Pak (2 Leads + Tab)- TO-263AB |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | D2PAK |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 1.5A |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A (Typ) |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature- Short Circuit |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Parça Durumu | Obsolete |