Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L6201, SOIC-20W SMD Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 12V ~ 48V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-SO |
| Uygulamalar | DC Motors- General Purpose |
| Arayüz | Logic |
| Features | Bootstrap Circuit |
| Current - Output / Channel | 1A |
| Voltage - Load | 12V ~ 48V |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Rds On (Typ) | 300mOhm |
| Çıkış Konfigürasyonu | Half Bridge (2) |
| Technology | BCDMOS |
| Load Type | Inductive |
| Parça Durumu | Active |