Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L4981BD, L4981, SOIC-20 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 19.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-SO |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Current - Startup | 100 µA |
| Mod | Average Current |
| Parça Durumu | Active |