Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L4971D (L4971D013TR) SOIC-16W Entegre Devre
L4971D013TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
L4971D (L4971D013TR) SOIC-16W Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SO W |
| Function | Step-Down |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 1.5A |
| Topoloji | Buck |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 300kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | 50V |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 55V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Parça Durumu | Active |