Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L4963D, SOIC-20 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-SO |
| Function | Step-Down |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 1.5A |
| Topoloji | Buck |
| Frequency - Switching | 42kHz ~ 83kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | 36V |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 46V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5.1V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Parça Durumu | Active |