Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
L200CV, TO-220-5 Entegre Devre Hakkında
| Kılıf | Pentawatt-5 (Vertical- Bent and Staggered Leads) |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ~ 150°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 5-PENTAWATT |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Current - Quiescent (Iq) | 9.2 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 2A |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 2.5V @ 1.5A |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature- Short Circuit |
| Voltage - Output (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.85V |
| Parça Durumu | Obsolete |