Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
FAN9611MX, SOIC-16 Entegre Devre Hakkında
FAN9611MX, FAN9611, Interleaved Dual BCM PFC Controller Entegre SOIC-16 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 9V ~ 18V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOIC |
| Frequency - Switching | 16.5kHz ~ 525kHz |
| Current - Startup | 80 µA |
| Mod | Boundary Conduction (BCM) |
| Parça Durumu | Active |
| Catalog | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |