Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
FAN7631SJX (FAN7631) SOIC-16 Entegre Devre Hakkında
FAN7631SJX (FAN7631) SOIC-16 CTLR PFM RESON CONV 16SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 11.1V ~ 21V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 130°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOP |
| Uygulamalar | Resonant Converter Controller |
| Current - Supply | 10 mA |
| Voltage - Input | - |
| Product Category | PMIC - Power Supply Controllers |
| Monitors | 1 |