Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
CA3130 DIP-8 Entegre Devre Hakkında
CA3130 DIP-8 OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Current - Supply | 10mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 30V/µs |
| Current - Input Bias | 5 pA |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Gain Bandwidth Product | 15 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 8 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |