TPS7A2045PDQNR 4-X2SON(1x1) 4.5V 300mA LDO Entegre Devre
25,86 TL
2,70 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A2045PDQNR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,48 USD + KDV
Texas Instruments TPS7A2045PDQNR, 4.5V sabit çıkışlı, 300mA pozitif LDO regülatördür. 15 µA düşük bekleme akımı, enable pini ve 0.14V dropout (300mA) değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları ile -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS7A2045PDQNR 300-MA, ULTRA-LOW-NOISE, LOW-IQ,
| Ürün Kodu | TPS7A2045PDQNR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 15 µA |
| Current - Supply (Max) | 2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 4-XDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | 4-X2SON (1x1) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.14V @ 300mA |
TPS7A2045PDQNR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!