TPS78511QWDRBRQ1 TI 1.1V 1A LDO 8-SON(3x3) Entegre Devre
122,75 TL
12,84 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS78511QWDRBRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,28 USD + KDV
Texas Instruments TPS78511QWDRBRQ1, otomotiv uygulamaları için 1.1V sabit çıkışlı, 1A LDO lineer regülatördür. Enable kontrol girişine sahiptir, 40 µA tipik boşta akım ve 6V maksimum giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları bulunur, 8-SON (3x3) / 8-VDFN EP SMD pakettedir.
TPS78511QWDRBRQ1 AUTOMOTIVE, 1-A, HIGH-ACCURACY,
| Ürün Kodu | TPS78511QWDRBRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 40 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 60dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | 8-SON (3x3) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.1V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.8V @ 1A |
TPS78511QWDRBRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!