TPS62260DRVR Texas Instruments 6-WSON(2x2) Entegre Devre
123,69 TL
12,94 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62260DRVR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,29 USD + KDV
TPS62260DRVR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2V-6V giriş aralığında çalışır, 0.6V-6V arası çıkış verebilir ve 600mA çıkış akımı destekler. 2.25MHz anahtarlama frekansına sahiptir, senkron doğrultuculudur ve SMD 6-WSON (2x2) / 6-WDFN EP pakettedir.
TPS62260DRVR IC REG BUCK ADJ 600MA 6SON
| Ürün Kodu | TPS62260DRVR |
| Current - Output | 600mA |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS62260DRVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!