TPS61291DRVR Texas Instruments 6-WSON(2x2) Boost Entegre Devre
127,67 TL
13,36 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61291DRVR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,37 USD + KDV
TPS61291DRVR, Texas Instruments üretimi step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 0.9V–5V giriş aralığında çalışır, tek çıkışlıdır ve 700mA anahtarlama akımı sunar. 6-WSON (2x2) / 6-WDFN exposed pad SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS61291DRVR IC REG BOOST PROG 700MA 6SON
| Ürün Kodu | TPS61291DRVR |
| Current - Output | 700mA (Switch) |
| Frequency - Switching | - |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Programmable |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V, 3V, 3.3V |
TPS61291DRVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!