TPS61240DRVT Texas Instruments 6-WSON(2x2) Entegre Devre
117,16 TL
12,26 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61240DRVT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,17 USD + KDV
TPS61240DRVT, 2.3V-5.5V girişten 5V sabit çıkış üreten boost (step-up) regülatör entegresidir. 500mA anahtarlama çıkış akımı ve 3.5MHz anahtarlama frekansı ile yüzey montaj 6-WSON (2x2) / 6-WDFN EP pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS61240DRVT IC REG BOOST 5V 500MA 6SON
| Ürün Kodu | TPS61240DRVT |
| Current - Output | 500mA (Switch) |
| Frequency - Switching | 3.5MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS61240DRVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!