TPS54228DRCT 10-VSON(3x3) Buck Regülatör Entegre Devre
114,68 TL
12,00 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54228DRCT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,13 USD + KDV
Texas Instruments TPS54228DRCT, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, 0.76V-7V çıkış ve 2A çıkış akımı sağlar. 700kHz anahtarlama frekansına sahip olup 10-VSON (3x3) SMD pakettedir.
TPS54228DRCT IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10VSON
| Ürün Kodu | TPS54228DRCT |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!