TPS259570DSGT Texas Instruments 8-WSON(2x2) Entegre Devre
91,26 TL
9,55 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS259570DSGT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,69 USD + KDV
TPS259570DSGT, Texas Instruments üretimi 2.7V-18V giriş aralığında çalışan elektronik sigorta (eFuse) güç yönetimi entegresidir. 4A çıkış akımını destekler ve -40°C ile 125°C (TJ) sıcaklık aralığında çalışır. 8-WSON (2x2) / 8-WFDFN exposed pad SMD pakettedir.
TPS259570DSGT IC PWR MGMT EFUSE 2.7-18V 8WSON
| Ürün Kodu | TPS259570DSGT |
| Accuracy | ±7.5% |
| Current - Output | 4A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 18V |
TPS259570DSGT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!