Texas Instruments UCC27516DRSR 6-SON(3x3) Gate Sürücü Entegre Devre
65,01 TL
6,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC27516DRSR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,21 USD + KDV
UCC27516DRSR, low-side tek kanal IGBT ve N-kanal MOSFET gate sürücü entegresidir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır ve 4A kaynak/4A sink tepe çıkış akımı sunar. 6-SON (3x3) / 6-WDFN exposed pad SMD pakettedir ve -40°C ile 140°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
UCC27516DRSR IC GATE DRVR LOW-SIDE 6SON
| Ürün Kodu | UCC27516DRSR |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A, 4A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V, 2.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 8ns, 7ns |
| Supplier Device Package | 6-SON (3x3) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
UCC27516DRSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!