Texas Instruments MPC508AP 16-PDIP 8:1 Analog Multiplexer Entegre Devre
1.247,95 TL
130,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MPC508AP
Stok Adedi
1
Fiyat
23,36 USD + KDV
MPC508AP, 1 devreli 8:1 analog multiplexer/demultiplexer entegresidir. ±5V ile ±22V çift besleme aralığında çalışır ve maksimum 1.5kΩ açık durum direncine sahiptir. Through Hole montaj için 16-DIP (0.300", 7.62mm) / 16-PDIP pakettedir.
MPC508AP 1 Circuit IC Switch 8:1 1.5kOhm 16-PDIP
| Ürün Kodu | MPC508AP |
| Paketleme | Tube |
| Anahtar Devresi | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Devresi | 8:1 |
| Devre Sayısı | 1 |
| Açık Durum Direnci (Maks) | 1.5kOhm |
| Kanaldan Kanala Eşleştirme (ΔRon) | - |
| Gerilim - Besleme, Tek (V+) | - |
| Gerilim - Besleme, Çift (V±) | ±5V ~ 22V |
| Anahtarlama Süresi (Ton, Toff) (Maks) | 200ns, 250ns (Typ) |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Şarj Enjeksiyonu | - |
| Kanal Kapasitansı (CS(kapalı), CD(kapalı)) | 5pF, 25pF |
| Akım - Kaçak (IS(off)) (Maks) | 500pA (Typ) |
| Crosstalk | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-PDIP |
MPC508AP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!