onsemi MC74HC4067ADWR2G 24-SOIC 16:1 MUX/DEMUX Entegre Devre
79,18 TL
8,28 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC74HC4067ADWR2G
Stok Adedi
1
Fiyat
1,47 USD + KDV
MC74HC4067ADWR2G, onsemi üretimi 24-SOIC kılıfta 16:1 multiplexer/demultiplexer entegresidir. 2V–6V tek besleme ile çalışır ve -55°C ile 125°C aralığında kullanılabilir. 90MHz -3dB bant genişliği ve maksimum 140Ω iletim direnci değerlerine sahiptir.
MC74HC4067ADWR2G IC MUX/DEMUX/QUAD SWITCH 24SOIC
| Ürün Kodu | MC74HC4067ADWR2G |
| -3db Bandwidth | 90MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 10pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 8.5Ohm |
| Charge Injection | - |
| Crosstalk | -80dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100nA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 16:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 140Ohm |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Switch Circuit | SP4T |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 6V |
MC74HC4067ADWR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!