onsemi MC74HC4051ADTR2G 8:1 MUX/DEMUX 16-TSSOP Entegre Devre
37,03 TL
3,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC74HC4051ADTR2G
Stok Adedi
1
Fiyat
0,69 USD + KDV
MC74HC4051ADTR2G, 16-TSSOP kılıfta 8:1 analog multiplexer/demultiplexer entegresidir. 2V–6V tek besleme veya ±2V–6V çift besleme ile çalışır ve -55°C ile 125°C aralığını destekler. -3 dB bant genişliği 80 MHz, maksimum iletim direnci 100 Ohm ve kapalı durum kaçak akımı 200 nA değerindedir.
MC74HC4051ADTR2G IC MUX/DEMUX 8X1 16TSSOP
| Ürün Kodu | MC74HC4051ADTR2G |
| -3db Bandwidth | 80MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 130pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 10Ohm |
| Charge Injection | - |
| Crosstalk | - |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 200nA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 100Ohm |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±2V ~ 6V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 6V |
MC74HC4051ADTR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!