Microchip MCP79511-I/MS 10-MSOP RTC Saat/Takvim SPI Entegre Devre
111,19 TL
11,63 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP79511-I/MS
Stok Adedi
1
Fiyat
2,08 USD + KDV
Microchip MCP79511-I/MS, SPI arayüzlü RTC saat/takvim entegresidir ve 10-MSOP kılıfta sunulur. 1.8V-3.6V besleme aralığında çalışır; alarm, EEPROM, SRAM, kare dalga çıkışı, artık yıl desteği ve benzersiz ID özellikleri içerir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
MCP79511-I/MS IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP
| Ürün Kodu | MCP79511-I/MS |
| Current - Timekeeping (Max) | 1µA @ 1.8V ~ 3.6V |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Features | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Interface | SPI |
| Memory Size | 64B |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Type | Clock/Calendar |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.3V ~ 3.6V |
MCP79511-I/MS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!