Microchip MCP4726A0T-E/CH SOT-23-6 12Bit I2C DAC Entegre Devre
101,60 TL
10,63 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Marka
Stok Kodu
MCP4726A0T-E/CH
Stok Adedi
1
Fiyat
1,90 USD + KDV
MCP4726A0T-E/CH, I²C arayüzlü 12-bit tek kanallı DAC entegresidir ve tamponlu (buffered) gerilim çıkışı verir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 6µs yerleşme süresine sahiptir ve SOT-23-6 SMD kılıftadır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP4726A0T-E/CH IC DAC 12BIT V-OUT SOT23-6
| Ürün Kodu | MCP4726A0T-E/CH |
| Architecture | R-2R |
| Data Interface | I²C |
| Differential Output | No |
| INL/DNL (LSB) | ±2, ±0.2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Bits | 12 |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | External, Supply |
| Settling Time | 6µs (Typ) |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
MCP4726A0T-E/CH Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!