MIC23150-SYMT-TR Microchip 8-TDFN(2x2) Buck 3.3V 2A Entegre Devre
145,75 TL
15,25 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MIC23150-SYMT-TR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,70 USD + KDV
MIC23150-SYMT-TR, Microchip üretimi 3.3V sabit çıkışlı 2A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 2.7V-5.5V giriş aralığında çalışır ve 4MHz anahtarlama frekansına sahiptir. SMD montaja uygun 8-UFDFN / 8-TDFN (2x2) pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
MIC23150-SYMT-TR IC REG BUCK 3.3V 2A 8MLF
| Ürün Kodu | MIC23150-SYMT-TR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 4MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
MIC23150-SYMT-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!