MAX6102EUR+T 2.5V ±0.4% SOT-23-3 Gerilim Referansı Entegre Devre
120,60 TL
12,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MAX6102EUR+T
Stok Adedi
1
Fiyat
2,24 USD + KDV
MAX6102EUR+T, 2.5V sabit çıkışlı seri gerilim referansı entegresidir. ±0.4% tolerans, 75ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 2.7V-12.6V giriş gerilimi aralığı sunar. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
MAX6102EUR+T Series Voltage Reference IC ±0.4% SOT-23-3
| Ürün Kodu | MAX6102EUR+T |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Ürün Durumu | Active |
| Referans Tipi | Seri |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Gerilim - Çıkış ( Minimum/Sabit) | 2.5V |
| Akım - Çıkış | 5mA |
| Tolerans | ±0.4% |
| Sıcaklık Katsayısı | 75ppm/°C |
| Gürültü - 0,1Hz ila 10Hz | 27µVp-p |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz | 30µVrms |
| Gerilim - Giriş | 2.7V ~ 12.6V |
| Akım - Besleme | 125µA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-3 |
MAX6102EUR+T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!