MAX3485ESA+T 8-SOIC RS422/RS485 Transceiver Entegre Devre
538,67 TL
56,35 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MAX3485ESA+T
Stok Adedi
1
Fiyat
9,99 USD + KDV
MAX3485ESA+T, Maxim (Analog Devices) üretimi RS422/RS485 uyumlu 1/1 sürücü/alıcıya sahip half-duplex transceiver entegresidir. 3V-3.6V besleme aralığında çalışır ve 10Mbps veri hızını destekler. 8-SOIC (3.90mm) SMD kılıfta, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
MAX3485ESA+T 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-SOIC
| Ürün Kodu | MAX3485ESA+T |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 10Mbps |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Duplex | Half |
MAX3485ESA+T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!