LM61460AANRJRR Texas Instruments 14-VQFN-HR Entegre Devre
347,19 TL
36,32 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM61460AANRJRR
Stok Adedi
1
Fiyat
6,50 USD + KDV
LM61460AANRJRR, Texas Instruments üretimi 6A çıkış akımlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3V-36V giriş aralığında çalışır ve ayarlanabilir pozitif çıkış 1V-34V aralığındadır. 200kHz-2.2MHz anahtarlama frekansı destekler ve 14-VQFN-HR (4x3.5) SMD pakettedir.
LM61460AANRJRR LM61460AAN PRODUCTION MATERIAL
| Ürün Kodu | LM61460AANRJRR |
| Current - Output | 6A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 14-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VQFN-HR (4x3.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 34V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!