AD8055ARZ 8-SOIC Entegre Devre
394,03 TL
41,22 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AD8055ARZ
Stok Adedi
0
Fiyat
7,32 USD + KDV
AD8055ARZ Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
| Ürün Kodu | AD8055ARZ |
| Paketleme | Tube |
| Ürün Durumu | Active |
| Amplifikatör Tipi | Voltage Feedback |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | - |
| Çevirme Hızı | 1400V/µs |
| -3db Bandwidth | 300MHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 400nA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 3mV |
| Akım - Besleme | 5.4mA |
| Akım - Çıkış / Kanal | 60mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 8V ~ 12V, ±4V ~ 6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |
AD8055ARZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!