AD7795BRUZ TSSOP-24 Entegre Devre
1.235,79 TL
129,28 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Marka
Stok Kodu
AD7795BRUZ
Stok Adedi
0
Fiyat
22,92 USD + KDV
AD7795BRUZ 16 Bit Analog to Digital Converter 6 Input 1 Sigma-Delta 24-TSSOP
| Ürün Kodu | AD7795BRUZ |
| Paketleme | Tube |
| Ürün Durumu | Active |
| Bit Sayısı | 16 |
| Örnekleme Hızı (Saniye Başına) | 470 |
| Giriş Sayısı | 6 |
| Giriş Tipi | Differential |
| Veri Arayüzü | SPI, DSP |
| Çıkış Konfigürasyonu | MUX-ADC |
| Oran - S/H:ADC | - |
| A/D Dönüştürücü Sayısı | 1 |
| Mimari | Sigma-Delta |
| Referans Tipi | External, Internal |
| Gerilim - Besleme, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Gerilim - Besleme, Dijital | 2.7V ~ 5.25V |
| Özellikler | PGA, Temperature Sensor |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| Paket / Kılıf | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 24-TSSOP |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
AD7795BRUZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!