Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM324DT (LM324) SO-14 Entegre Devre Hakkında
LM324DT (LM324) SO-14 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SO |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 0.4V/µs |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |