Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AOZ1282CI SOIC-8 Entegre Devre
AOZ1282CI
- Üretici
- Alpha & Omega Semiconductor
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
AOZ1282CI SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
AOZ1282CI Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 1.2A SOT-23-6
| Ürün Kodu | AOZ1282CI |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Fonksiyon | Step-Down |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Buck |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Min) | 4.5V |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 36V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 0.8V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 36V |
| Akım - Çıkış | 1.2A |
| Frekans - Anahtarlama | 450kHz |
| Senkron Doğrultucu | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SOT-23-6 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-6 |
AOZ1282CI Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.