Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
UCC3570D, SOIC-14 SMD Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 15V |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Internal Switch(s) | No |
| Topoloji | Forward |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Duty Cycle | 80% |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Voltage - Start Up | 13 V |
| Control Features | Frequency Control- Soft Start |
| Parça Durumu | Obsolete |