UCC28722DBVR Texas Instruments SOT-23-6 Flyback Kontrol Entegre Devre
45,22 TL
4,73 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28722DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,84 USD + KDV
Texas Instruments UCC28722DBVR, izole flyback topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 650 Hz–80 kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 21 V başlatma ve 9–35 V besleme gerilimi aralığına sahiptir. SOT-23-6 SMD pakettedir ve akım sınırlama ile aşırı gerilim koruması içerir.
UCC28722DBVR IC OFFLINE SW FLYBACK SOT23-6
| Ürün Kodu | UCC28722DBVR |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 650Hz ~ 80kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28722DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!