UCC28711DR Texas Instruments 7-SOIC Flyback Kontrol Entegre Devre
121,14 TL
12,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28711DR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,25 USD + KDV
UCC28711DR, Texas Instruments üretimi flyback topolojisi için offline anahtarlama kontrol entegresidir ve 7-SOIC SMD pakettedir. 680Hz–100kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 9V–35V besleme ve 21V başlangıç gerilimi ile kullanılır. Akım sınırlama ve aşırı gerilim koruma özellikleri bulunur, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
UCC28711DR IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
| Ürün Kodu | UCC28711DR |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 680Hz ~ 100kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28711DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!