UCC28710D Texas Instruments 7-SOIC Flyback Kontrol Entegre Devre
142,14 TL
14,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28710D
Stok Adedi
0
Fiyat
2,64 USD + KDV
UCC28710D, Texas Instruments üretimi flyback topolojisi için offline anahtarlama kontrol entegresidir ve 7-SOIC SMD pakettedir. 680Hz–100kHz anahtarlama frekans aralığında çalışır, 21V başlatma gerilimine sahiptir ve besleme aralığı 9V–35V’tur. Akım sınırlama ve aşırı gerilim koruma özellikleri bulunur, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
UCC28710D IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
| Ürün Kodu | UCC28710D |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 680Hz ~ 100kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28710D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!