UCC28700DBVR Texas Instruments SOT-23-6 Flyback Entegre Devre
103,37 TL
10,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28700DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,92 USD + KDV
Texas Instruments UCC28700DBVR, izole flyback topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. SOT-23-6 SMD pakettedir, 9V-35V besleme aralığında çalışır ve 21V başlatma gerilimine sahiptir. 1kHz-130kHz anahtarlama frekansı aralığı ile akım sınırlama ve aşırı gerilim koruması içerir.
UCC28700DBVR IC OFFLINE SW FLYBACK SOT23-6
| Ürün Kodu | UCC28700DBVR |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 1kHz ~ 130kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28700DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!