UCC283TDKTTT-5 Texas Instruments 5V 3A LDO DDPAK/TO-263-3 Entegre Devre
717,14 TL
75,03 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC283TDKTTT-5
Stok Adedi
0
Fiyat
13,30 USD + KDV
UCC283TDKTTT-5, Texas Instruments üretimi 5V sabit çıkışlı 3A lineer regülatör entegresidir. Maksimum 9V giriş gerilimi ile çalışır ve DDPAK/TO-263-3 SMD pakettedir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite, kısa devre ve UVLO korumaları içerir.
UCC283TDKTTT-5 IC REG LIN 5V 3A DDPAK/TO263-3
| Ürün Kodu | UCC283TDKTTT-5 |
| Control Features | - |
| Current - Output | 3A |
| Current - Quiescent (Iq) | 650 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | - |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-3 |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.6V @ 3A |
UCC283TDKTTT-5 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!