UCC28220DR Texas Instruments 16-SOIC PWM Kontrolcü Entegre Devre
389,19 TL
40,72 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28220DR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,22 USD + KDV
UCC28220DR, Texas Instruments üretimi 16-SOIC kılıfta çoklu topoloji PWM regülatör kontrolcü entegredir. Flyback ve forward dönüştürücü uygulamalarında kullanılabilir; 200kHz–2MHz anahtarlama frekansı ve %75 maksimum duty cycle destekler. 8.4V–14.5V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C sıcaklık aralığına uygundur.
UCC28220DR IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC
| Ürün Kodu | UCC28220DR |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Ramp, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 75% |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Flyback, Forward Converter |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.4V ~ 14.5V |
UCC28220DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!