UCC28180DR Texas Instruments 8-SOIC PFC Kontrol Entegre Devre
120,54 TL
12,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28180DR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,24 USD + KDV
UCC28180DR, Texas Instruments üretimi CCM modunda çalışan PFC kontrol entegresidir. 18 kHz ile 250 kHz arasında anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 8-SOIC SMD pakettedir. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığında, 21 V besleme ile kullanılabilir.
UCC28180DR IC PFC CTRLR CCM 250KHZ 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC28180DR |
| Current - Startup | 75 µA |
| Frequency - Switching | 18kHz ~ 250kHz |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 21V |
UCC28180DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!