UCC2813QDR-2Q1 Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre
300,56 TL
31,44 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2813QDR-2Q1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,57 USD + KDV
UCC2813QDR-2Q1, Texas Instruments üretimi, dahili anahtarlamalı offline switch kontrol entegresidir. 1MHz anahtarlama frekansı, %99 duty cycle ve frekans kontrol özelliği sunar; boost, flyback ve forward topolojilerini destekler. 8-SOIC SMD pakettedir, 8.3V–12V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
UCC2813QDR-2Q1 IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC2813QDR-2Q1 |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 99% |
| Fault Protection | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 12V |
UCC2813QDR-2Q1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!